Konkursy i wydarzenia dla innych placówek przedszkolnych.

Przedszkole Niepubliczne “Pałacyk” organizuje wiele konkursów, festiwali, a także olimpiad dla innych placówek przedszkolnych z województwa śląskiego. Wieloletnia współpraca z przedszkolami jest okazją do ciekawych spotkań, wspólnym poznawaniu się oraz mile spędzanym czasem.

Wszelkie inicjatywy współpracy oparte na zawodach zachęcają dzieci do aktywnie spędzanego czasu oraz zaspokajają potrzebę przynależności do grupy. Nauczyciele wychowania przedszkolnego przygotowują dzieci już od najmłodszych lat do rywalizacji, tak, aby nauczyć dzieci konstruktywnego wyciągania wniosków z przyjmowanych przez nie postaw. Dzieci chętnie angażują się w takie projekty, gdyż wynika to z ich naturalnej potrzeby kontaktu. Uczą się również, jak korzystać z pomocy innych i jak innym ofiarować pomoc.

Konkursy jakie organizuje Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” to konkursy wiedzy, np. Olimpiada matematyczna, ale również konkursy wskazujące na umiejętności i zainteresowania dzieci – np. Konkurs Piosenki Francuskiej, Konkursy plastyczne, a także takie, które kultywują tradycje – np. Festiwal „Mali Kolędnicy”.

Zapraszamy do udziału!

W zakładce przedstawiamy aktualne propozycje wydarzeń.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
“ŚWIAT OWADÓW”

Regulamin konkursu ogólnopolskiego Świat Owadów ->KLIK

PROTOKÓŁ konkursu ogólnopolskiego Świat Owadów -> KLIK

Świat owadów – PODZIĘKOWANIE


13 maja 2022 r.

Międzyprzedszkolna Olimpiada Przyrodnicza

Regulamin OLIMPIADY PRZYRODNICZEJ -> KLIK


KONKURS – JESIENNE LICZBY

PROTOKÓŁ Konkursu Jesienne liczby