18 grudnia 2017 r. w naszym Przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe wystawione przez przedszkolaków z grupy „Ekoludki”.

Wszystkich zgromadzonych powitała Pani Dyrektor naszego Przedszkola – Pani Aleksandra Glaba. Przedstawienie obejrzeli zaproszeni Rodzice dzieci oraz goście – m.in. swoją obecnością zaszczycił nas Dyrektor Pałacu Młodzieży – Pan Adam Lasek. Jasełka były wyjątkowe. Zgodnie z tradycją wystąpili w nich: Józef i Maryja, Trzej Królowie, Pasterze,  Anioły oraz Gwiazdki. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem pięknie odtwarzali swoje role prezentując umiejętności recytatorskie i  wokalne. Jasełka zostały ciepło przyjęte przez zebranych gości i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pięknie odegrane sceny biblijne związane z narodzeniem Jezusa wprowadziły wszystkich w wyjątkową atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.