Konkursy i wydarzenia dla innych placówek przedszkolnych.

Przedszkole Niepubliczne “Pałacyk” organizuje wiele konkursów, festiwali, a także olimpiad dla innych placówek przedszkolnych z województwa śląskiego. Wieloletnia współpraca z przedszkolami jest okazją do ciekawych spotkań, wspólnym poznawaniu się oraz mile spędzanym czasem.

Wszelkie inicjatywy współpracy oparte na zawodach zachęcają dzieci do aktywnie spędzanego czasu oraz zaspokajają potrzebę przynależności do grupy. Nauczyciele wychowania przedszkolnego przygotowują dzieci już od najmłodszych lat do rywalizacji, tak, aby nauczyć dzieci konstruktywnego wyciągania wniosków z przyjmowanych przez nie postaw. Dzieci chętnie angażują się w takie projekty, gdyż wynika to z ich naturalnej potrzeby kontaktu. Uczą się również, jak korzystać z pomocy innych i jak innym ofiarować pomoc.

Konkursy jakie organizuje Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” to konkursy wiedzy, np. Olimpiada matematyczna, ale również konkursy wskazujące na umiejętności i zainteresowania dzieci – np. Konkurs Piosenki Francuskiej, Konkursy plastyczne, a także takie, które kultywują tradycje – np. Festiwal „Mali Kolędnicy”.

Zapraszamy do udziału!

W zakładce przedstawiamy aktualne propozycje wydarzeń.

JESIENNA GEOMETRIA W OBIEKTYWIE

termin składania prac – do 15 listopada 2023 r.

Regulamin, Zgłoszenia -> KLIK


OLIMPIADA P R Z Y R O D N I C Z A !

9 maja 2023 r. ZAPRASZAMY !

Regulamin OLIMPIADY PRZYRODNICZEJ  -> klik


PROTOKÓŁ KONKURSU MOZAIKOWA PISANKA!

PROTOKÓŁ WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU MOZAIKOWA PISANKA -> KLIK

Przepiękne prace wykonały dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy do podziwiania, aby poczuć nastrój Świąt Wielkanocnych


20 kwietnia 2023r.:

REGULAMIN – III MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

KARTA ZGŁOSZENIA

ZGODA RODZICÓW ( OPIEKUNÓW PRAWNYCH) NA UDZIAŁ W OLIMPIADZIE