Pożegnamy przedszkole,
pokłonimy się szkole,
nową drogą pójdziemy odważnie.
Rozkołyszą się drzewa,
ptak radośnie zaśpiewa
i będziemy wyglądać poważniej
.


POWODZENIA W SZKOLE!

9 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego połączona z Dniem Mamy i Taty.

Dzieci, po powitaniu rodziców przez wychowawcę weszły na scenę

W pierwszej części dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersze z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci, pod czujnym okiem Pani Patrycji Bućko, wystawiły inscenizację w języku angielskim pt.: „Pan Hilary”. Następnie,  po jej zakończeniu, dzieci wręczyły rodzicom wykonane przez siebie upominki oraz udały się na przerwę.

W drugiej części dzieci podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za wieloletnią pracę. Dzieci śpiewały piękne piosenki, recytowały wiersze oraz uświetniły swoje występy wesołymi tańcami o oprawę których zadbała Pani Miriam Górska. W tej części zaproszeni goście mogli obejrzeć inscenizację opowiadania H. Łochockiej pt.: „Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek”. Grupa Ekoludki pod okiem specjalisty Pani Agnieszki Klimas zaprezentowała tańce ludowe m.in.: „Jak jo chodził do szkoły” .

Następnie dzieci wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój przypominając o nawykach ekologicznych w życiu codziennym i w czasie wakacji. Koniec przedstawienia uwieńczyła Pani dyrektor Aleksandra Glaba, która podziękowała rodzicom za współpracę. Dzieci na Zakończenie Roku Szkolnego otrzymały dyplomy, birety oraz książeczki pt.: „Zwierzęta Doktora Dolittle”.

Uroczystość zakończyła się owacją na stojąco.